BUDMA

Międzynar. Targi Budownictwa i Architektury 2015

 

BUDMA to tak na prawdę miejsce spotkań, rozmów, pokazów, wydarzeń specjalnych, pokazów innowacyjności i możliwości tysięcy firm dla setek tysięcy profesjonalistów, fachowców i ostatecznych konsumentów podczas ponad 80 dedykowanych wydarzeń targowych w ciągu roku.

 

BUDMA odbędzie się w dniach 10-13.03.2015r. w Poznaniu, tym samym czasie odbędą się również Targi CBS –Centrum Budownictwa Sportowego oraz Targi Branży Szklarskiej – GLASS, tworząc najbardziej kompleksową ofertę branży budowlanej nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowej i Wschodniej.

 

„Złoto w zasięgu Twojej ręki”

 

Jeżeli marzysz, by zostać laureatem konkursu zgłoś swój produkt w konkursie i zdobądź medal, zdobywając unikatowy pakiet korzyści! Oprócz tego zyskujesz szeroką promocję nagrodzonego produktu/usługi.

 

Jeżeli jesteś wystawcą na targach możesz zgłosić swój produkt pod kilkoma warunkami: powinien być innowacyjny, wyjątkowy w swojej kategorii, ale także wykonany z wysokiej klasy materiałów, opierających się o najlepsze technologie.

 

 

budma_2015_01

budma.pl

 

 

Architektura wyobraźni

 

Od 1 grudnia br. do 25 lutego 2015r. uczniowie szkół architektonicznych (publicznych i prywatnych) na terenie kraju, nadających tytuły inżyniera architekta lub magistra inżyniera architekta, którzy w regulaminowym terminie przygotują i prześlą na adres Organizatora pracę konkursową – rysunek odręczny prezentujący, jak w świecie realnym lub w krainie wyobraźni uczestnika konkursu, zastosowane materiały i technologie tworzą architekturę.

 

Praca musi być zawarta na arkuszu A2, naniesiona techniką tradycyjną czarno-białą z możliwością wprowadzenia jednego koloru.

 

Jury konkursowe wyróżni 10 prac, a trzy najlepsze zostaną uhonorowane nagrodami finansowymi w kwotach:

 

I MIEJSCE: 6000 PLN
II MIEJSCE: 4000 PLN
III MIEJSCE: 2000 PLN

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas trwania Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA.

 

Ceny biletów:
http://www.budma.pl/pl/informacje_dla_zwiedzajacych/ceny_biletow-002/