Lampy Kozo

- industrialny design

 

Lampy Kozo to niesamowite lampy, które głównie wykonane są z ocynkowanych rur i innych żelaznych części, które są pozyskiwanie z odpadów. Dzięki temu każda z nich jest oryginalna! Dodatkowo każda z lamp posiada unikalny włącznik światła, dodając jej wyjątkowości.

 

Lampy Kozo - ewamebluje.pl

facebook.com Kozo Lamp Poland

 

Poniżej przedstawię 3 przykłady lamp Kozo, które najbardziej przypadły mi do gustu:

Lampa Kozo Man to mała lampka biurkowa, której rączki mają silne właściwości magnetyczne, do których można przyczepić różne metalowe drobiazgi. Dodatkowym atutem jest nietypowy włącznik i wyłącznik światła – przekręcany kurek, dokładnie taki sam, jaki spotykamy w kranach. Przekręcając kurek z lampki wylewa się ciepłe i przyjemne światło.

 

Lampy Kozo - ewamebluje.pl
idealmeble.pl

 

Lampa Tikra 10 zachwyca swoją prostotą. Za pomocą kombinacji stylów – rur i tradycyjnego reflektora – uzyskano niepowtarzalny wygląd. Zaletą lampy jest przewód zasilający, który utrzymuje całą lampę i można wyregulować jego długość przy montażu.

 

Lampy Kozo - ewamebluje.pl
idealmeble.pl

 

Kinkiet Kir 10 zwraca na siebie uwagę w każdym wnętrzu, jednocześnie dodając niepospolitego stylu. Wg mnie idealnie nadawałby się w przedpokoju albo w przedsionku, gdzie w ciągu dnia ozdabiałby pomieszczenie, a wieczorem ładnie oświetlał.

 

Lampy Kozo - ewamebluje.pl
idealmeble.pl