Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie 2018:

Ostróda 05-08.09.2018

 

45. edycja Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie to wydarzenie, na które koniecznie trzeba się wybrać po tuż zakończonych wakacjach.

 

Bogata prezentacja mebli tapicerowanych, skrzyniowych, kuchennych, łazienkowych, materacy, elementów wyposażenia wnętrz stanowi nie lada gratkę dla sprzedawców, architektów, projektantów, ale również osób, przed którymi czeka przygoda oraz wyzwanie w wyposażeniu wnętrz.

 

mtmostroda.pl

 

Kontraktacyjny charakter, biznesowa etyka organizatorów oraz ostródzka gościnność wykreowała markę Międzynarodowych Targów Meblowych. Z wewnętrznej imprezy grupy kilku producentów mebli, urosła na przestrzeni 25 lat do rangi jednego z najważniejszych wydarzeń branży w Europie. Odbywające się obecnie w jednym z najnowocześniejszych obiektów targowo-konferencyjnych w Polsce hale, gościły już wystawców z całego świata. Zapraszam w dniach 5-8 września 2018 r. na 45. edycję, która będzie wzbogacona o elementy związane z obchodami Jubileuszu 25-lecia Targów.

 

Każdy jubileusz to nie tylko celebrowanie przeszłości, ale także wyjście ku nowym wyzwaniom. Organizator w zaplanowanej edycji targów skrócił o jeden dzień część biznesową, na rzecz jednego dnia otwartego dla Wystawców, którzy będą zainteresowani wyprzedażą swoich mebli z ekspozycji.

 

Program targów zostanie już wkrótce opublikowany.