Międzynarodowe Targi Poznańskie 2018:

Poznań 06-09.03.2018

 

Zapowiada się kolejna edycja targów w Poznaniu. MTP 2018 stanowią jak co roku w marcu: Home Decor, Arena Design oraz Meble Polska. Ponad 1300 marek i 12 pawilonów o powierzchni blisko 70.000 m2 – tak w skrócie prezentuje się największe wydarzenie wnętrzarskie w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

 

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2018 - ewamebluje.pl

meblepolska.pl

 

Meble Polska to połączenie wystawiających się polskich „gigantów”, takich jak np. BRW oraz mniejszych producentów, które dopiero stawiają pewniejsze kroki na naszym rynku. Zebranie tych wszystkich firm stwarza niezwykłe warunki do bliższego poznania różnorodnych modeli i ciekawych rozwiązań w meblarstwie.

 

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2018 - ewamebluje.pl

homedecor.pl

 

Targi Wnętrz Home Decor to wyznacznik najnowszych trendów w dekoracjach oraz wyposażeniu wnętrz. Tegoroczna edycja będzie wzbogacona o szerszą gamę oświetlenia oraz asortymentu do aranżacji kuchni i łazienek. Różnorodna oferta tkanin oraz wzorów przyciągnie uwagę niejednej osoby.

 

Międzynarodowe Targi Poznańskie 2018 - ewamebluje.pl

arenadesign.pl

 

Konkurs TOP DESIGN award towarzyszy arenie DESIGN od początku jej istnienia. Od 10 lat organizatorzy – wsłuchując się w opinie ekspertów zasiadających w jury – nagradzają producentów, dla których jakość wykonania oraz funkcjonalność wprowadzanych na rynek produktów jest wartością najwyższą. Podczas dotychczasowych – dziewięciu edycji konkursu nagrodzono 60 projektów wyróżniających się tymi cechami.

 

Finałowe produkty będzie można obejrzeć w dniach 6-9 marca br. na specjalnie przygotowanej wystawie w pawilonie nr 5 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 

 

Arena Design to również dyskusje na temat zmieniających się trendów, warsztaty, ale i spotkania ze światowej klasy projektantami. Tegorocznym motywem przewodnim, wokół którego będzie się koncentrował program areny DESIGN są POKOLENIA / GENERATIONS. Dlatego jubileuszową edycję areny DESIGN zainauguruje wykład duetu: Patrice Bert  i Christian Werner. Obaj współpracują z marką LIGNE ROSET- rodzinną firmą z 150-letnim doświadczeniem, przekazywanym z pokolenia na pokolenie.