Targi MEBLE POLSKA

Poznań 17-20.02.2015

 

Targi MEBLE POLSKA są największym wydarzeniem dla branży meblarskiej w Polsce. Podczas targów prezentowana jest oferta największej w Polsce grupy producentów mebli. Odbywające się pod hasłem „nowa strefa kontraktów” targi MEBLE POLSKA od 2010 odbywają się w formie kontraktacji i przeznaczone są wyłącznie dla branży.

W ciągu trzech lat od wprowadzenia nowej formuły targów, impreza pod względem powierzchni i wystawców urosła niemal dwukrotnie, a liczba zwiedzających w tym samym czasie zwiększyła się prawie trzykrotnie. Wystawcy i zwiedzający przekonali się na nowo o zaletach poznańskiego ośrodka. Poznań ponownie stał się dla polskich producentów miejscem gdzie mogą zaprezentować ofertę kluczowym klientom z Europy i świata i zrealizować swoje cele handlowe. Swoją ofertę podczas edycji 2012 zaprezentowało na 28 000 m2 203 wystawców, imprezę odwiedziło ponad 13 000 osób z 42 krajów. Znaczącą grupę wśród odwiedzających targi stanowili niemieccy kupcy meblowi – aż 22% wszystkich gości z zagranicy. Kolejne miejsca w targowych statystykach odwiedzających należały w tym roku do przedstawicieli Litwy, Czech, Słowacji, Rosji, Holandii, Białorusi, Belgii, Francji, Węgier i Włoch. Rosnące zainteresowanie imprezą kupców polskich i zagranicznych potwierdziło, iż w przeciągu minionych trzech lat MEBLE POLSKA wyraźnie zaznaczyły swoją obecność na meblarskiej mapie Europy.

 

 

Targi Mebli Poznań 2014 - ewamebluje.plmeble.mtp.pl

 

 

Dlaczego warto?
Targi MEBLE POLSKA to największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od pięciu lat organizowane są w nowej kontraktacyjnej formule.

Dla wystawców targi MEBLE POLSKA są bardzo dobrą okazją do prezentacji najnowszych propozycji rynkowych wśród kupców meblowych z całego świata. Edycję 2013 odwiedziło ponad 15.000 dystrybutorów mebli z 48 krajów – co czwarty zwiedzający pochodził z zagranicy.