Ekologiczne dodatki

do łazienki

 

Obecnie panuje moda eko. Często producenci przypinają sobie taką „łatkę”, chociaż ich produkt specjalnie z ekologią nie ma aż tak dużo wspólnego.

 

Wg mnie można aranżować łazienkę nie tylko w klasyczny, albo wyzywająco nowoczesny sposób. Najważniejsze, aby wybrać odpowiedni styl i wszystko tak połączyć, abyśmy to my dobrze czuli się w łazience na co dzień.

 

Ekologiczne dodatki do łazienki - ewamebluje.pl

shopinside.com.au

 

Przy obecnych zabezpieczeniach drewna nie musimy obawiać się o wypaczenia czy blaknięcie kolorów, a wytrzymałość kamienia jest nieporównywalna.

 

Jakie ekologiczne dodatki możemy spotkać?
– Umywalka: wykonana z drewna wprowadza sporo ciepła do łazienki, a kamienna dostępna jest w wielu kolorach, dodatkowo odporna na odpryski.
– Lustro: umieszczone w drewnianej ramie nie ogranicza nas do wyboru standardowego koloru i wygląda o wiele lepiej niż to, w plastikowej ramce.
– Dozowniki do mydła, mydelniczki, kubeczki na szczoteczki do zębów i inne pudełka oraz szkatułki wykonane z drewna lub kamienia prezentują się bardzo elegancko; szarości i niebieskości tworzą chłodny klimat w stylu skandynawskim, z kolei czerwienie i brązy dodadzą przytulności.
– Drewniana deska sedesowa nie daje poczucia dyskomfortu i chłodu, występuje także w wersji wolnoopadającej.
– Kosz na brudną bieliznę wykonany z drewna lub rattanu wygląda o wiele ciekawej niż standardowy plastikowy.
– Pudełko na chusteczki higieniczne, wieszaki  na ręcznik i wiele innych.

 

Warto nie dać się zwariować modzie eko, ale jeżeli mamy możliwość to zawsze lepiej wybrać produkt zaliczany jako ekologiczny.

 

Tagi: , , , ,