Industrialne oświetlenie

- uroki aranżacji

 

Industrialny design łączy w sobie prostotę i autentyczność. Pomimo pewnej ekscentryczności, może zawierać w sobie wiele rodzajów elementów i dodawać do wnętrza charakteru i uroku. Industrialna aranżacja zawiera w sobie użytkową przewagę tekstury surowca, zaakcentowanego kolorem. Można akcentować walory wnętrza za pomocą betonu, albo odkrycia części muru, które będzie służyło jako tło. Można również wykorzystać sporą ilość drewna, np. wykorzystując stare drewniane belki pod sufitem albo ułożyć drewno na ścianie, akcentując naturalne słoje drewna. Eleganckie akcenty w postaci metalu czy stali nierdzewnej także pozytywnie wpłyną na odbiór naszego wnętrza.

 

Aby ukazać w pełnej krasie uroki aranżacji, musimy ją odpowiednio oświetlić. Proste, surowe formy w połączeniu ze szkłem, metalem czy betonem tworzą oryginalne połączenie. Zapraszam do obejrzenia mojej propozycji lamp.

 

Lampa wisząca Woodberry idealnie nadaje się do jadalni. Drewniana lampa o prostym designie, podkreślonym jedynie kolorem. Zachwyca surowym charakterem, dodając nowoczesnego uroku. Doskonale sprawdzi się przy zastosowaniu pojedynczo, jak i w grupie, tworząc bardzo ciekawą kompozycję.

 

Industrialne oświetlenie - uroki aranżacji - ewamebluje.pl

meblonista.pl

 

Lampa Warmer swoim kształtem przypomina oświetlenie wykorzystywane w halach magazynowych, a rozmiar sprawia, że znakomicie sprawdzi się w przestrzeni domowej, np. w sypialni, jak i salonie. Proste wykończenie ozdobione jest kokardką, przyciągającą uwagę.

 

Industrialne oświetlenie - uroki aranżacji - ewamebluje.pl

idealmeble.pl

 

Lampa stołowa Admiral Retro swoim klasycznym kształtem nawiązuje do amerykańskich lat 40′. Świetnie prezentuje się w biurach, ale także w domowych pokojach jako lampka nocna.

 

Industrialne oświetlenie - uroki aranżacji - ewamebluje.pl

barnlightelectric.com

 

Lampa Grandview jest typowym przykładem oświetlenia, która prostotę zaakcentowała swoim kolorem. Podwójny kinkiet idealnie nadaje się jako oświetlenie do modernistycznej kuchni. Lampa wykonana jest z mosiądzu i dodatkowo posiada możliwość włączenia każdej z części osobno.

 

Industrialne oświetlenie - uroki aranżacji - ewamebluje.pl

rejuvenation.com