Miedziane dodatki

trend 2014 roku

 

Jedna z najważniejszych zasad z trendów w 2014 roku to „mniej znaczy więcej”. Skromne wnętrza z większą ilością przestrzeni do oddychania są doskonałą opcją na początek roku, zwłaszcza jeśli uważasz się za wnętrzarskiego maniaka i jeśli zamierzasz śledzić i wdrażać w swoim domu najnowsze tendencje w projektowaniu wnętrz.

 

Miedź zaczarowana w proste formy naczyń, misek, talerzy, lamp czy innych akcesoriów (nie tylko kuchennych) jest czymś niezbędnym w roku 2014. Możesz poszukać miedzianych obiektów w sklepach vintage lub zdecydować się na bardziej nowoczesne rozwiązania.

Niby klasyczny kształt, ale efekt nietypowy. Dzięki naniesieniu cieniutkiej warstwy metalu na wewnętrzną powłokę lampy zyskano lustrzany efekt, o przyjemnie ciepłym zabarwieniu. Bardzo uniwersalna.

 

Miedziane dodatki - ewamebluje.pldjakdesign.pl

 

Miedziane dodatki królują ostatnio we wnętrzarskich inspiracjach. Nic dziwnego, ich surowy klimat idealnie wpasowuje się w bardzo modny loftowy, industrialny styl. Świetnie podkreślają także kobiece pastelowe wnętrza.
Najbardziej popularne są duże miedziane lampy. Ten trend zapoczątkował projektant Tom Dixon tworząc lampę o nazwie Copper Shade. Warto ją kojarzyć.
Może, więc zamiast następnej srebrnej lampy zdecydujemy się na miedzianą? Ja już zapragnęłam taką mieć!