Meble do pokoju dziecięcego

modne i stylowe

 

Dzieci lubią naśladować Rodziców w praktycznie każdej dziedzinie życia, chłopiec podpatruje Tatę, a dziewczynka bierze przykład z Mamy. Kiedy Rodzic zasiada w swoim ulubionym fotelu lub krześle, analogicznie dziecko chciałoby takie samo. Wiadomym jest, że nie można spełnić każdej zachcianki dziecka, ale czasami warto spełnić jedno z marzeń.

 

Meble dla dzieci nie muszą być infantylne

 

Meble dla dzieci mogą być piękne, wygodne i stylowe. Meble z wykorzystaniem postaci z danej bajki szybko się znudzą i dzieci będą prosiły o zmianę. Decydując się na zakup ponadczasowych mebli nie musimy się tego obawiać.

 

Bez względu na charakter dziecka, przemijającą modę czy wystrój pokoju, zmieniający się wraz z dzieckiem, meble do pokoju dziecięcego muszą zawsze w prawidłowy sposób spełniać swoją rolę.

 

Wytrzymałe krzesła dla dzieci

 

Krzesło inspirowane projektem louis ghost z tworzywa sztucznego swoją formę czerpie z klasycyzmu stylu Ludwika XVI w oparciu o najnowocześniejsze materiały. Tworzywo sztuczne jest lekkie i wytrzymałe, a oparcie w kształcie medalionu zapewnia nam odpowiedni komfort.

 

 

Krzesło przezroczyste Inspirowane Projektem Louis Ghost Junior (fot. www.idealmeble.pl)

 

Dziecięca wersja stworzy spójną kompozycję m.in. w salonie w kąciku dla malucha. Krzesło można zestawić ze stolikiem, podtrzymując wyjątkowy charakter aranżacji. Dodatkowo dziecko może mieć poczucie siedzenia na „dorosłym” krześle, dopasowanym rozmiarami do dziecka.

 

Fotel Uszak dla dzieci

 

Pluszowe fotele uszaki to doskonały pomysł nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Podczas codziennej lektury razem z dzieckiem możemy siedzieć na swoich ulubionych wygodnych fotelach.

 

Dziecko od najmłodszych lat nabiera naszych nawyków, dlatego pozostanie w ich pamięci nas, jako czytających dorosłych, może spowodować, że dziecko naśladując nas, skieruje swoją uwagę na książkę.

 

 

Fotel Uszak dla Dzieci Old oraz Fotel Uszak Chesterfield Old (fot. www.idealmeble.pl)

 

Wygodne łóżko do pokoju dziecięcego i sypialni

 

Łóżko do pokoju dziecięcego może służyć na lata i warto zastanowić się nad zakupem ciekawego uniwersalnego projektu. Wersja jednoosobowa dla naszej małej pociechy czy nastolatka oraz wersja 2 osobowa dla Rodziców.

 

Czy meble do pokoju dziecięcego muszą zawsze być mniejsze? Niekoniecznie! Dzieci mogą korzystać z dokładnie tego samego, co dorośli. Wiadomo, że w przypadku foteli czy krzeseł mniejsze wersje są wygodniejsze, ale nie musimy zwracać na to uwagi w przypadku lamp czy łóżka.

Tagi: , ,