Sofa chesterfield 2 osobowa z funkcją spania

Sofa z f. spania do małego salonu

Kanapa chesterfield to elegancki i praktyczny meble. Bogactwo wzorów umożliwia wybranie i dopasowanie modelu do naszych potrzeb. Ich ponadczasowy styl sprawia, że są ozdobą każdego wnętrza. A dodatkowe funkcje jak pojemnik na pościel czy możliwość rozkładania mebla sprawia, że ujmuje nie tylko wyglądem, ale użytecznymi rozwiązaniami.

Sofa chesterfield london plus 2 rozkładana (www.https://polskie-chesterfieldy.pl)

Chesterfieldy to piękne stylowe meble. Charakterystyczne pikowania, eleganckie wykończenie, wyraziste kolory, a przede wszystkim ogromny wybór wzorów i tkanin sprawia, że potrafią dopasować się do każdej aranżacji. A dzięki temu, że się rozkładają mogą być praktycznym dodatkiem do mniejszych mieszkań.

Chesterfield sofa z funkcją spania

Sofa chesterfield z funkcją spania to idealne rozwiązanie dla miłośników pięknych, ale zarazem praktycznych rozwiązań. Stylowy mebel może być nie tylko ozdobą salonu, ale może przydać się jako dodatkowe miejsce do spania dla gości albo do wieczornego relaksu w gronie rodzinnym. Wybór sof chesterfield z funkcją spania jest ogromny. Bo poza setkami modeli, kształtów, rodzajów materiałów do obicia możemy także wybierać jak ma się rozkładać.

Sofa Chesterfield March 2,5 os. z f. spania

Sofa chesterfield do spania codziennego idealnym rozwiązaniem do małych mieszkań

Wśród rozkładanych sof na szczególną uwagę zasługują te do spania codziennego. To idealne rozwiązanie dla właścicieli kawalerek i małych mieszkań. Mebel wygląda stylowo. W dzień może być ozdobą i pięknym dodatkiem do mieszkania, a wieczorem pełnić rolę łóżka. Taka kanapa chesterfield jest wyposażona w wygodny materac na sprężynach bonellowych. Ma funkcjonalny mechanizm spania, który gwarantuje wygodę podczas korzystania z sofy. Dodatkowo część modeli wyposażona jest w wysokie nogi, dzięki czemu łatwiej pod sofą utrzymać czystość. Do bardzo małych pomieszczeń dobrze będzie pasować rozkładana sofa dwuosobowa.

Fotel Rozkładany Chesterfield Celebrity z funkcją spania codziennego

Sofy z funkcją rozkładania typu delfin i wózkową

Ciekawym rozwiązaniem są także sofy z funkcją spania typu delfin. Takie kanapy rozkłada się sprawniej i po podciągnięciu mogą tworzyć dużą powierzchnie spania. To dobre rozwiązanie do nieco większych mieszkań, w których sofa nie służyłaby do spania, a raczej do wieczornego relaksu, czy do przenocowania gości. W sofach chesterfield spotyka się także tzw. wózkową funkcję spania. Ta również zapewnia duża powierzchnię spania. By móc korzystać z tej funkcji musimy wybrać model o długości 260 cm. Co ciekawe taka opcja jest także dostępna w szezlongu (wówczas możemy wybrać model mniejszy o wielkości 230 cm).

Chesterfieldy to elegancja styl, ale i wygoda. A praktyczne rozwiązania to dodatkowy atut mebla.


Tagi: , ,