Targi Szkła i Ceramiki

VITREL - WIOSNA 2015

 

Targi Szkła i Ceramiki odbędą się w 19-20 maj 2015 r. w Sierocku koło Warszawy w Hotelu NARVIL ul. Czesława Miłosza 14A.
VITREL – WIOSNA 2015 to jednej z największych targów w Polsce, słynne nie tylko w kraju, ale i za granicą.

 

Targi Szkła i Ceramiki VITREL - WIOSNA 2015 - ewamebluje.pl

vitrel.com.pl

 

W targach weźmie udział ponad 140 wystawców (producentów i importerów) szkła stołowego, artystycznego i dekoracyjnego, kryształów, porcelany stołowej, porcelitu, kamionki użytkowej i dekoracyjnej, garnków i naczyń kuchennych, sztućców, noży, świec, artykułów gospodarstwa domowego, artykułów do wystroju wnętrz, upominków, pamiątek, art. dekoracyjnych i świątecznych oraz wielu innych. Co najważniejsze, wstęp na targi jest bezpłatny. Organizatorem targów jest VITREL – Targi, Wydawnictwa, Reklama.

 

Targi Szkła i Ceramiki VITREL - WIOSNA 2015 - ewamebluje.pl

vitrel.com.pl

 

Targi słyną ze swej specyficznej formuły, umożliwiającej – poza typowymi dla wszystkich targów kontaktami na linii wystawca – kontrahent na stoiskach – spotkania w kuluarach, gdzie w przyjemnej, luźnej atmosferze nawiązuje się dodatkowe, bezpośrednie kontakty biznesowe, wymienia doświadczenia, uzyskuje mnóstwo cennych informacji.

 

Targi Szkła i Ceramiki VITREL - WIOSNA 2015 - ewamebluje.pl

vitrel.com.pl

 

Stoiska czynne w dniach handlowych:
19 maja (wtorek) w godz. 9–18.00
20 maja (środa) w godz. 9–16.00

 

SEGMENTY TEMATYCZNE:

 

• KREACJA STOŁU: szkło, kryształy, porcelana, ceramika, sztućce, naczynia srebrne, platerowane i z innych tworzyw, świece, obrusy i serwetki, art. do dekoracji stołu (wazony, galanteria, świeczniki, stroiki, kwiaty i in.)
• WYPOSAŻENIE KUCHNI: garnki, patelnie i inne naczynia kuchenne, naczynia do przechowywania żywności, akcesoria i galanteria kuchenna, noże, młynki, ekspresy do kawy, 1001 drobiazgów
• DEKORACJA WNĘTRZ, TARASÓW I OGRODÓW: obrazy, oprawy do obrazów, grafik i fotografii, lampy, zegary, drobne stylowe meble, repliki broni, rzeźby, figury i figurki, donice, kwietniki, sztuczna zieleń, dekoracje świąteczne i okolicznościowe
• UPOMINKI I PREZENTY: w kraju i za granicą, największe targi tej branży

 

Warto przygotować się także na jesienną edycję targów 23 – 25 września 2015r.