4. Targi Designu & Aranżacji Wnętrz

ABOUT DESIGN

 

Innowacyjne produkty polskiego designu, nowoczesne rozwiązania aranżacyjne, oryginalne meble, awangardowe oświetlenie, nowatorskie elementy wyposażenia wnętrz – wszystko to już od 9 maja będzie można obejrzeć w Gdańsku na 4. Targach Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA w centrum AmberExpo. Targi potrwają do 11 maja.

 

Część targową tradycyjnie już uzupełnią bezpłatne fachowe porady z zakresu aranżacji wnętrz w ramach edukacyjnej inicjatywy magazynu wnętrzarskiego „Dobrze Mieszkaj” – AKADEMII DOBRZE MIESZKAJ.

 

Swoją kontynuację na tegorocznej edycji ABOUT DESIGN znajdzie DZIECIOSFERA – wyjątkowa przestrzeń dla najmłodszych zaaranżowana przez młode marki oferujące niebanalne produkty dla dzieci. W strefie dziecięcej nowością będą warsztaty prowadzone przez DZIECI DLA DZIECI. W niedzielę 11 maja w ramach atrakcji – pokaz mody dziecięcej KIDS ABOUT FASHION.

 

4. Targi Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN - ewamebluje.pl

aboutdesign.com.pl

 

W tegorocznym programie ABOUT DESIGN m.in. przygotowane przez Katarzynę Glanc z Agencji Rozwoju Pomorza S.A. warsztaty dedykowane osobom planującym otwarcie działalności gospodarczej w branży kreatywnej. Uczestnicy dowiedzą się krok po kroku co należy zrobić, aby samodzielnie założyć działalność gospodarczą, poznają problemy innych uczestników, nawiążą kontakty i poznają instytucje, które pomagają początkującym przedsiębiorcom. Z myślą o branży kreatywnej także Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER przygotował warsztaty poświęcone tematyce Visual Merchandising oraz Trening Kreatywności .

 

Po raz pierwszy na Targach poruszona zostanie tematyka projektowania domów energooszczędnych i pasywnych, oraz tych dofinansowywanych przez NFOŚIGW. Piotr Karaś oraz Alicja Król z młodej i dynamicznie rozwijającej się pracowni architektonicznej MIDI wprowadzą zainteresowanych w tajniki ekologicznych rozwiązań w budownictwie oraz przybliżą zasady zrównoważonego rozwoju. Na Targach poprowadzą prelekcje: „Ślad środowiskowy produktu – czyli ile wody zużywa się przy produkcji butelki wody….” oraz „Domy pasywne, domy 0-energetyczne, czyli co zrobimy gdy Rosjanie odetną nas od gazu…”.