DIY: Świąteczne dekoracje

zrób to sam

 

Aby stworzyć świąteczną atmosferę nie potrzeba naprawdę wiele. Doczepienie karteczki z wstążeczką z imieniem do kieliszka do wody już sprawi komuś przyjemność, wpasowując się do charakteru uroczystości. Spędzony czas w gronie rodzinnym nastawi nas optymistycznie na dłuższy czas, dodając sporo energii.

 

Pomarańczowa świeczka
Wykonanie świeczki z wykorzystaniem pomarańczy jest dość szybkie i łatwe. Przyjemny zapach, unoszący się w naszym domu odwdzięczy się za chwilę naszej pracy.

 

DIY: Świąteczne dekoracje zrób to sam! - ewamebluje.pl   DIY: Świąteczne dekoracje zrób to sam! - ewamebluje.pl

sadtohappyproject.com

 

Kartki świąteczne
Własnoręcznie wykonania kartka świąteczna sprawi osobie obdarowanej dodatkową przyjemność, ponieważ wręczymy jej nie tylko życzenia, ale i nasze serce.

 

DIY: Świąteczne dekoracje zrób to sam! - ewamebluje.pl

kobieceinspiracje.pl

 

Pomysłowe świeczniki
Kieliszek od wina czy słoik może z powodzeniem zamienić się w gustowny świecznik. Wystarczy połączyć szyszki z gałązkami, uzbieranymi podczas mikołajkowego niedzielnego spaceru, dodać bombkę czy kokardkę oraz odrobinę naszej inwencji twórczej, a cała rodzina będzie pod wrażeniem.

 

DIY: Świąteczne dekoracje zrób to sam! - ewamebluje.pl

tesco.pl

 

Stroik bożonarodzeniowy
Większą satysfakcję będziemy mięli, kiedy własnoręcznie wykonamy stroik świąteczny. Angażując w to dzieci, spędzimy razem miło czas, rozwijając ich wyobraźnię i zmysł artystyczny.

 

DIY: Świąteczne dekoracje zrób to sam! - ewamebluje.pl

stylowi.pl

 

Ozdoby na choinkę
Makaronowe aniołki, filcowe renifery czy tasiemkowe bombki to detale, dodające miłe akcenty świąt, odrywając nas od spraw codziennych.

 

DIY: Świąteczne dekoracje zrób to sam! - ewamebluje.pl  DIY: Świąteczne dekoracje zrób to sam! - ewamebluje.pl  DIY: Świąteczne dekoracje zrób to sam! - ewamebluje.pl

hobbymama.blox.pl / longredthread.wordpress.com / handmade1.bloog.p